Simülasyon Odası

Simülatör eğitimleri, Sarıgüllük sürücü kursu olarak, öğrencilerimizin trafiğe çıkmadan önce; zihin-beden kordinasyonlarını belli bir seviyeye çıkartmak için simülatör destekli eğitimler veriyoruz. Simülatör eğitimleri direksiyon öğretmenlerimiz tarafından profesyonelce verilmektedir. Öğrencilerimize; direksiyon sürüş becerileri, sinyalizasyon sistemleri, ön panel bilgisi okuma, vites ve pedalların kullanımı gibi pratikler kazandırıyoruz. Simülatör eğitimleri, karlı hava, yağmurlu hava, asfalt yol, çakıllı yol, şehir içi ve şehirler arası gibi farklı eğitim planlarından oluşmaktadır. Bu planlar sayesinde öğrencilerimize farklı deneyimler yaşatarak, akan trafiğe hazırlıyoruz.

Belli bir zihin-beden kordinasyonuna ulaşan öğrencilerimiz, akan trafikte eğitim almaya başlıyorlar. Simülatör eğitimleri sonrası kazanılan pratikler sayesinde birkaç derste araç kullanmaya hazır hale geliyorlar. Özcem sürücü kursu olarak; öğrencilerimizin özgüvenlerinin gelişmesi açısından simülatör eğitimleri olmazsa olmazlarımız arasındadır.

Simülatör destekli eğitimleri sadece sürücü adaylarına vermiyoruz. Aynı zamanda ehliyeti olup, özel direksiyon dersi almak isteyen, sürücü belgesi yani ehliyetini almış akan trafikte pratik kazanmak isteyenlerede öneriyoruz. Gerek belli bir pratiğe ulaşmada gerekse özgüven kazanmada simülatör eğitimleri sürücü ve sürücü adaylarının vazgeçilmezi durumundadır. Simülatör eğitimleri için ne adaylarımızdan nede özel ders almak istyen sürücü belgesi olan kişilerden herhangi bir ücret talep etmiyoruz.

gaziantep web tasarım